איך קונים לייקים באינסטגרם

לאחרונה, אנחנו רואים יותר ויותר משתמשים ברשת החברתית אינסטגרם. כל בני הנוער עברו לרשת החברתית הזו שמתחרה באופן ישיר עם הבעלים שלה – פייסבוק. גם ברשת פייסבוק יודעים שזה עניין של זמן עד שאינסטגרם תעקוף אותה ותהיה לרשת החברתית מספר אחת בעולם. גם בישראל, קצב הגדילה הוא מרשים ובכל יום נפתחים אלפי חשבונות חדשים ישראלים באינסטגרם. עם זאת, גדל הביקוש לשירותי קידום באינסטגרם, הן לקידום עוקבים באינסטגרם והן לקידום לייקים באינסטגרם. לעיתים, אנחנו קוראים בתקשורת אודות סלבס ואנשי ציבור שרוכשים לייקים באינסטגרם. מכאן עולה השאלה, איך קונים לייקים באינסטגרם?

אז איך קונים לייקים באינסטגרם?

השאלה הזו מעסיקה רבים ולא רק בני נוער בישראל. כיום ניתן למצוא המון כתבות בתקשורת אודות סלבס שרכשו עוקבים ולייקים באינסטגרם. זה לא אומר שהדבר אינו חוקי או מוסרי. להפך, היתרונות של קניית לייקים באינסטגרם הם רבים וכמעט ולא ניתן למצוא אפילו חיסרון אחד.

אז איך קונים לייקים באינסטגרם? ניתן למצוא מספר חברות בארץ אשר מציעות לייקים באינסטגרם במחירים שונים בשוק ובסוגי קידום שונים לחלוטין. ישנם 2 סוגים של מערכות לייקים לאינסטגרם. אחת ידנית ואחת אוטומטית. לרוב, המערכות הידניות יהיו זולות יותר ומשתלמות יותר. מערכת לייקים אוטומטית מיועדת לאנשים שמעלים הרבה תמונות בחודש, בעיקר לעסקים.

איך זה עובד

המהלך הזה הוא פשוט ולא מסובך כלל. אפרט על קנייה שביצעתי דרך חברה בשם ד"ר לייק (חפשו בגוגל ד"ר לייק או כנסו ל drlike.co.il) אשר מספקת מערכת לייקים באינסטגרם בשיטה הידנית.

  1. בשלב הראשון, בוחרים חבילה לפי הצורך האישי שלכם. ישנן מספר חבילות עם כמויות שונות של לייקים.
  2. בשלב השני, בוחרים את אופן קבלת הפרטים למערכת בוואטסאפ או במייל(שם משתמש וסיסמא). לאחר הסימון, משלמים על החבילה בדף מאובטח.
  3. בשלב השלישי, לאחר שקיבלנו את הפרטי התחברות. מתחברים אל המערכת עם שם המשתמש והסיסמא ועוקבים אחר ההוראות המצורפות.

בשלושה שלבים פשוטים ניתן לשלוח לייקים בקלות. המערכת נגישה מכל מכשיר סמארטפון או מחשב אישי. ניתן לשלוח את הלייקים בכל שעות היום מכיוון שזה מתבצע בצורה אוטומטית והכל נתון לשליטתכם. פשוט מדביקים את כתובת התמונה, בוחרים את מספר הלייקים שאנחנו מעוניינים (מינימום 25 לתמונה) ושולחים. תוך כמה דקות הלייקים יופיעו באינסטגרם שלכם.

Updated: אוגוסט 15, 2018 — 11:48 am

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ArielUC © 2018